czwartek, 18 października 2018

Ekaterina spodziewa się drugiego dziecka!


Wasze przewidywania jednak okazały się trafne, dzisiaj biuro prasowe księcia Ernsta August jr i księżnej Ekateriny potwierdziło, że para spodziewa się drugiego dziecka!

bluewin.ch
"Para jest bardzo szczęśliwa, ale nie chce ujawniać żadnych dalszych informacji" - głosił komunikat. Jako pierwsza informację podała tym razem gazeta Hannoversche Allgemeine, a zaraz za nią radosną nowinę podały kolejne niemieckie gazety. Szacowana data porodu to kwiecień 2019. Wiosna przyszłego roku zapowiada się więc niezwykle ekscytująco!

Twitter

Według doniesień, Ekaterina jest teraz w czwartym miesiącu ciąży. Jak zdradził hanowerskiej prasie książę Ernst August junior, oboje już nie mogą się doczekać, aby powitać na świecie swoje drugie dziecko.

by Marta

Dziedziczna para książęca Hanoweru pobrała się w lipcu 2017 i już pod koniec lata pojawiły się pierwsze doniesienia o błogosławionym stanie nowej księżnej. Jak Bunte  słusznie wówczas przewidział, w lutym (na kilka tygodni przed szacowanym przez niemieckie media terminem) na świat przyszła dziewczynka, Elisabeth. Tym razem dziennikarze twierdzą, że urodzi się chłopiec, pokusili się nawet o podanie imion - Ernst August. Przynajmniej ta ostatnia informacja nie powinna nikogo dziwić, w hanowerskiej rodzinie książęcej panuje zwyczaj nadawania najstarszym synom tych właśnie imion.

5 komentarzy:

 1. Maraton cudownych informacji się nie kończy.Jestem bardzo zaskoczona.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super.
  Czy to mała Elizabeth ? Ślicznie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zdjęcia użyto w kartce odsyłanej z podziękowaniami :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.